Hakkımızda

Stil Yapı Dekorasyon 2021 yılında merkezi Vakfıkebir'de kurularak, aynı anda Karadeniz bölgesinde açmış olduğu şubesiyle tüm Türkiye'de inşaat sektörü hizmetlerinde dekorasyon faaliyetlerine başlayarak sektöründe lider firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Firmamızın temel amacı bilinçsizce yapılan dekorasyonun önüne geçmek, halkı alan kullanımı ve görsel güzellik konusunda bilgilendirmek, doğru yöntem ve tekniklerle insana hizmet etmektir.

Bu amaçla firmamız dekorasyonda alışılagelmiş yöntemlerin dışında gözlem, fiziksel önlemlerin tespiti, yöntemin belirlenmesi, uygulanması, raporlama ve eğitimden oluşan entegre kontrol hizmetlerini dünya standartlarında sunmaktadır.

Müşterilerimizin gereksinimlerine en uygun hizmeti maksimum hassasiyet anlayışı içerisinde sunmakta olan firmamız , insan, sağlık ve çevre güvenliği için "KALİTELİ BİR YAŞAM" temin etmeyi ana hedef olarak benimsemiştir.
 


Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her alanda sürekli eğitim alarak, ekiplerimizin iş güvenliği, insan ve çevre sağlığı alanlarında personel eğitimini sağlayarak uluslar arası standartlarda kaliteli hizmet sunmaktır. 


Vizyonumuz

Stil Yapı Dekorasyon olarak, insan sağlığını, bütçesini, görsel zevklerinizi bugüne kadar kazanmış olduğumuz bilgi ve birikim sayesinde daha iyi hizmet vermeyi amaç kılmıştır. 


Belgelerimiz